Minecraft Enchanty

Chcete přidat nové enchanty ?

• Celkem hlasovalo
    7

Beneg_

Admin
Člen projektu
Admin
BeneG_
BeneG_
1 Březen 2019
7
5
3
18
Hradec Králové
Zdravím,

Společně s Admin Teamem rozmýšlíme co dál přidat na server, napadlo nás přidali nové enchanty např. kopání 3x3. Máte o takovéto enchanty zájem, v případě zájmu napište jsem do příspěvku a my vydáme podrobnější popis enchantů....

Reactions: MrMorganCz

MrMorganCz

Admin
Člen projektu
Admin
MrMorganCz
MrMorganCz
17 Únor 2019
32
5
8
21
Servus,
jo to by bylo super dost by to ulehčilo kopání, ale jak by se získal?
Zatím úplně nevím ale ty vzácnější by mohli padat z legen truhly. A ostatní by šli získat nejspíše za herní měnu. Ovšem to je pouze moje představa ještě se to bude řešit.

Menled

Uživatel
MVP
Menled
Menled
MVP
6 Březen 2019
15
1
3
27
Olomouc
Bohužel musím protestovat tím pádem práce horník trochu potom bude na nic. Ale jak se říká menšina se přizpůsobí.

MrMorganCz

Admin
Člen projektu
Admin
MrMorganCz
MrMorganCz
17 Únor 2019
32
5
8
21
Bohužel musím protestovat tím pádem práce horník trochu potom bude na nic. Ale jak se říká menšina se přizpůsobí.
Tak ten enchant si budeš moc koupit a používat a nebo ho můžeš ignorovat. Co se týká výdělku tak se bude počítat pouze blok který vytěžíš jako první ostatní budou ignorována protože už to nekope hráč ale plugin....

MrMorganCz

Admin
Člen projektu
Admin
MrMorganCz
MrMorganCz
17 Únor 2019
32
5
8
21
Aktuálně se ten krumpáč ničí podle vytěžených bloků. Takže se nyčí rychle. Ale to se dá vše nastavit.

Zoozeksa

Nováček
9 Březen 2019
2
0
0
inak napadlo mi že či by šiel spraviť taký enchant čo by bol vlastne opakom silk touch že zo železnej rudy by rovno vypadol už ingot

Qwicksortion

Help me plz!
Helper
Qwicksortion
Qwicksortion
23 Únor 2019
32
5
8
117
Machačalva
youtu.be
Servus,
Vlastně mě napadlo, že jeden mód, který přidává enchanty existuje. Mají to tam krásně vymyšlené + by šel převzít od tam tuď nápad a přidat do hry "craftingy na enchanty". Například , kdybych dal nějaký speciální item a krumpáč do workbenche, tak bych získal na krumpáči auto-opravování.

pro inspiraci: https://ftbwiki.org/Modifiers_(Tinkers'_Construct)
36

MrMorganCz

Admin
Člen projektu
Admin
MrMorganCz
MrMorganCz
17 Únor 2019
32
5
8
21
Ano to jo, ale je to velmi vzácný enchant (frost-walker). Takže by bylo super kdyby to šlo získat i z těch truhel.
Jo chápu... ale jak jsem psal craftit enchanty/itemy s enchanty by nebyl problém zavést... ale to neznamená že to bude... když se to ostatním z AT líbit nebude tak to být vůbec nemusí...